Určite si spomínate na farmársku dvojicu Lula a David, ktorých spojilo práve natáčanie vidieckej reality šou. David sa prebojoval až do finále a napriek tomu, že nevyhral, si odniesol domov niečo oveľa podstatnejšie. Lásku.

Neskôr však prišiel koniec a televízna dvojica sa rozhodla pre radikálny rozchod. Situácie a nechutnosti, ktoré podľa Lucie do vzťahu nepatria, zhodnotila vo svojom videu, v ktorom načrela do svojho hlbokého súkromia.

Napriek času, ktorý od celebritného rozchodu ubehol, sa neustále stretávame so spájaním dvoch markizáckych tvárí. Práve preto väčšinu fanúšikov potešil záber, ktorý zverejnila mladá ex-farmárka na svojej sociálnej sieti.

Fotografia, ktorú zachytila a zverejnila, sa týkala článku o „epidémií rozchodov“ za rok 2018. Dara a Rytmus či Moma s Explom tvorili celebritné páry, ktoré si nedávno povedali zbohom. Nechýbala ani Lula s Davidom, pričom podľa autora môže byť na vine postavenie planét, ktoré zle vplývajú na vzťahy. Lucia túto myšlienku okamžite vysmiala: „Za všetko môže Urán!

Okrem toho však ozančila aj svoju bývalú lásku s nevinným návrhom: „Počkáme, kým sa zmení poloha planét a skúsime to znova?“ Jeho verejná odpoveď síce zatiaľ neprišla, ale podľa nás by to minimálne za pokus stálo! ?

Foto: Instagram, TopGirl.sk