Pre Stanku Klčovú sa brány Farmy zavreli tesne pred veľkolepým finále. Atraktívna blondínka však skončila na krásnom piatom mieste a zo statku si odniesla množstvo úžasných spomienok. Miroslav Pajtáš zrejme do nich nepatrí.

Šikovná a cieľavedomá exfarmárka je doma síce už dlhšie, nakoľko sa Farma natáčala v predstihu, no oficiálne vypadla iba vo finálový týždeň. Stanka tak ihneď využila šancu a konečne sa prihovorila fanúšikom na Instagrame vo svojom mene.

Počas dlhšieho livestreamu sa rodáčka z Čachtíc vyjadrovala k rôznym farmárskym záležitostiam, na ktoré sa pýtali jej priaznivci. Najviac otázok, samozrejme, smerovalo na Mira, s ktorým si dokonca plánovali spoločnú budúcnosť. Po Golemovom vypadnutí sa však všetko zmenilo a dnes si dvojica navzájom nevie prísť na meno.

Mentálne na inej úrovni

,,Akonáhle sme sa spoznávali viacej a viacej, som zistila, že medzi nami to fungovať proste nebude, lebo sme obidvaja trošku na úplne inej mentálnej úrovni,“ uviedla Stanka s odstupom času. ,,A ja som mu hlavne povedala, nech odo mňa nečaká žiadne veľké zblíženie na farme, pretože ja som sa tam nešla prezentovať ako nejaká ľahšia žena,“ pokračovala so slovami, že ju Miro nerešpektoval a stále na ňu tlačil a dotýkal sa jej na partiách, kde to blondínke nebolo príjemné. To bol i dôvod jej častých výbuchov.

Stanka sa podľa svojich slov plánovala po Farme s Mirom stretnúť a veci si vydiskutovať, no medzičasom sa situácia zmenila. ,,Bohužiaľ, Mirko robil, čo robil, uveril nejakým rečiam ľudí a nenechal si to vlastne vysvetliť ani odo mňa. Takže reálne my sme spolu ani nekomunikovali, ani nie sme v kontakte, máme sa proste bloknutý jeden druhého,“ prezradiila vo videu.

V Mirovom živote vraj nebola jediná

Blondínka ďalej šokovala informáciou, že okrem nej a priateľky v Anglicku mal mať Pajtáš ešte ďalšie ženy. ,,Pretože tri ženy sa mi ozvali po Farme, že Stanka, stretávam sa s Mirom, nasľuboval aj mne hory doly. Proste sú zničené, zdrvené, sklamané a dokonca si Miro tie ženy natáčal aj pri nejakm styku. A hlavne chceli, aby som sa aj v ich mene k Mirovi vyjadrila, aby si aj ďalšie ženy dali na to pozor, pretože nie je to sranda. Tie ženy ho aj reálne prosili, aby to vymazal, aby to nerobil a on si robí stále po svojom,“ znechutene sa vyjadrila exfarmárka. Nabonzovala i to, že Golem mal po návrate domov vypisovať slečnám, ktoré ona sama pozná. So svalnatým fitnessákom tak už viac spájaná byť nechce.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iamsatanka, farma.markiza