Po odvysielaní reportáže v sobotnej relácii Smotánka slovenskému spevákovi pretiekol pohár trpezlivosti. To, čo tam videl, respektíve nevidel, ho vytočilo natoľko, že sa rozhodol odhaliť svoju minulosť.

Prvého apríla spevák David Key oslavoval v bratislavskom klube narodeniny. Na párty mu prišlo zablahoželať okrem hudobného hosťa rapera Ega aj viacero kamarátov známych z reality šou vrátane priateľa Minha z Farmy 14. Nechýbala ani kamera šoubiznisovej relácie Smotánka, ktorá však napokon reportáž odvysielala inak, ako si oslávenec predstavoval. Na redaktora Markízy tak vytiahol šokujúcu špinu.

David na Instagram napísal, že bol ako malý redaktorom Smotánky se*uálne obťažovaný. ,,A hovoril, že keď mu „nedám“, zo mňa nič nebude, je v poriadku? A že keď mu dám, tak budem mať všade otvorené dcere. Takíto ľudia robia v showbiznise? Toto všetko som si vyslúžil za tú námahu a makačku, nechcite vedieť, čo všetko sa mi v hlave vtedy odohrávalo a aké psychické problémy mi to urobilo,“ zverejnil influencer. Svoje strašidelné zážitky sa rozhodol vytiahnuť na verejnosť z jediného dôvodu.

,,Dlho som to v sebe dusil, hanbil sa, neprípúšťal si to a jedna reportáž, ktorá ma sklamala, pretože som do svojej oslavy dal všetko a pustil tam toho človeka zo Smotánky s kamerou ma nakoniec po tom všetkom, čo som prežil, sklaamal tak, že mi zacenzúroval hlavu a povedal, že to nebola moja oslava priamo do TV,“ pokračoval znechutený Key. Tiež spomenul, že v minulosti ho daný pán brával na rôzne prestížne akcie, po ktorých sa mali odohrávať veci, aké nepraje nikomu. Po tom, čo naňho doľahli temné spomienky, sa rozhodol, že nateraz so scénou končí a neskôr odhalí ešte viac. Celé Davidovo vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial