V sobotu večer sa zišla rodina, priatelia a blízki kolegovia Dary Rolins na jej veľkolepom koncerte v českej O2 Arene. Známy spevák a producent, ktorý je podpísaný pod jedným z najväčších blondínkiných hitov, však v Prahe chýbal.

Na obrovskom pódiu vystúpila nielen samotná hviezda večera, ale aj jej hostia, ako napríklad dcéra Laura, Monika Bagárová, Anita Soul či dokonca bývalý priateľ Patrik Vrbovský alias Rytmus. Keď sa arénou začala rozliehať hudba songu Nebo, peklo raj, určite všetci čakali, že sa po boku Dary Rolins objaví Tomi Popovič. Jeho part však prekvapivo odspievala speváčka Tina.

Práve to zrejme Tomimu, ktorý na koncert nedostal žiadnu pozvánku, na nálade vôbec nepridalo. Po šou sa tak na jeho Instagrame objavili zaujímavé príspevky. Okrem fotky Dary a Tiny zverejnil aj citát, ktorý doplnil spomínanou skladbou. 

„Nevďačný je ten, kto poprie, že mu bolo preukázané dobro. Nevďačný je ten, kto ho nespláca. Ale najnevďačnejší zo všetkých je ten, kto naň zabudne,” odkazuje Tomi. Pre redakciu Nového Času však uviedol, že nič z toho neadresoval Rolins.

V Amerike by sa to vraj nestalo

„Dare som poslal svoju osobnú gratuláciu k okrúhlemu výročiu,” prezradil Popovič tvrdiac, že v Amerike by sa niečo také stať nemohlo. „Ja som síce pozvaný nebol, ale moja skladba áno. Bol som jej fanúšikom odmalička, v čase, kedy prežívala veľmi ťažké obdobie, som jej pri náhodnom stretnutí ponúkol, že pre ňu napíšem song. Myslím, že je dodnes živou súčasťou jej repertoáru. Pre svoje účely sa Dara rozhodla z dueta spraviť sólovú pieseň, je to jej rozhodnutie, ako je textárka je spoluautorkou skladby,” dodal.

Dara by odporučila vymeniť psychiatra

Tomiho bývalá kamarátka ukázala druhú stranu mince. „Osobnú gratuláciu? Ja by som jeho dosť nechutnú slohovú prácu, ktorú mi poslal, plnú výčitiek a urážok, nazvala inak,” šokovala príťažlivá 50-tnička.

„Ale pretože ma to u Tomiho vlastne neprekvapilo, neriešim. Odporučila by som mu vymeniť psychiatra a dať sa konečne do zenu. Nechápem, že môže byť taký talentovaný človek taký nenávistný a dlhodobo frustrovaný. Na jeho mieste by som sa sústredila na to, čo získal, nie, čo stratil,” bez servítky sa vyjadrila Dara.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/dararlins_vermi, YouTube/Tomi Popovic Music