Ak nájdete osudovú lásku, s ktorou po celý život tvoríte nerozlučnú dvojicu, je to zaiste jedna z najväčších výhier. Zdá sa, že toto hodnotné šťastie zažíva i slovenská moderátorka Iveta Malachovská (52) a jej manžel, operný spevák Martin (50). Tí totiž oslavujú spoločné výročie tzv. „striebornej“ svadby!

Ivetka sa s touto správou podelila prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila ich spoločnú fotografiu z Paríža. O tom, že to medzi párom stále klape, svedčia aj hashtagy #snajvacsoulaskou, #mojzivot, #happyday a #25rokovmanzelstva, ktoré k záberu pridala. Dvojica počas neuveriteľných 25 rokov vychovala dospelú dcéru Kristínu a doteraz vedie vskutku príkladný rodinný život.

Pri malom prehľade rozhovorov, ktoré kedy Iveta poskytla, sa nenájde jediný, kde by bol náznak nespokojnosti s jej partnerom či krízy v ich vzťahu. Práve naopak, príkladom môžu ísť nádherné slová, ktoré povedala v rozhovore pre zenskyweb.sk: „Som stále rovnako zamilovaná do svojho manžela, som zdravá a mám krásnu rodinu. Viem, že teraz sa to moc nenosí, ale ja to „nosím“ veľmi rada a hrdo.“ Ak by sa hľadal recept na šťastie, vieme, na koho dvere zaklopať. Srdečne gratulujeme!

iveta malachovska vyrocie svadby

rodina ivety malachovskej

iveta malachovska vyrocie svadby

iveta malachovska 25 rokov manzelstva

Zdroj: Instagram, zenskyweb.sk | Foto: Instagram