Slovenský herec preživa síce krásne obdobie, kedy si konečne po šiestich rokoch môže užívať slobodu a prítomnosť svojich najbližších, no na druhej strane ho týrajú finančné problémy. Do médií sa totiž dostala informácia, že Dušan Cinkota nemá z čoho platiť účty.

Dušan Cinkota nemal posledné roky vôbec jednoduché, keďže ich pre drogy strávil za mrežami. Prišiel tak o lukratívne kšefty a taktiež o mnoho ľudí, ktorí sa mu zrazu otočili chrbtom. Návrat herca do reality bol preto veľmi ťažký.

Obľúbený Cinki žije s manželkou Zuzkou a ich trojmesačným synčekom Olegom, čo znamená, že musí uživiť tri krky. A to, ako sa zdá, v jeho prípade vôbec nie je jednoduché. Ako informuje Nový Čas, napriek tomu, že sa Bystričan aktuálne živí dabingom, v jeho rodine to vraj s financiami vôbec nie je ružové. „Dušan nemá okrem dabingu inú prácu a účty sa im kopia,“ uviedol zdroj z okolia hercovej rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Za hlavnú úlohu vo filme má približne 200 až 300 eur, a to dabuje minimálne jeden celý deň. Ak chytí hlavnú úlohu v seriáli alebo telenovele, mesačne to môže byť 1 000 až 1 500 eur, ale, samozrejme, sumy prejdú zdanením,“ prezradil zdroj Nového Času. Sumy sú síce viac než lukratívne a mnoho Slovákov o nich môže len snívať, no na hercovu rodinnú réžiu to nestačí. „Veľa zatiaľ nezarábam, ale dúfam, že tých projektov pribudne,“ prezradil Cinkota.

Zdroj: Čas.sk | Foto: YouTube, Instagram/tvjoj