Ako sa zdá, moderátorka Stanislava Pavolová (36) je v problémoch až po uši. Momentálne čelí žalobe mladíka, ktorý mal po potýčke s ňou v banskobystrickom bare skončiť s tržnými zraneniami. O slovo sa prihlásil aj známy SBS-kár, ktorý opísal Pavolovej vyčíňanie.

SBS-kár z bratislavských podnikov, ktorý si hovorí Alinko, sa rozhodol prehovoriť a prezradiť pre Plusku svoje negatívne skúsenosti s jojkárskou moderátorkou. Alinko patrí v Bratislave k biletárskej legende a v Starom meste pracuje už takmer 30 rokov. Na úvod prezrádza, že SBS-kári sa tu navzájom poznajú a často si posielajú echo o problémových klientoch. K takým patrí podľa jeho slov rozhodne aj Pavolová, na ktorú si zaspomínal v súvislosti so situáciou, kedy ju nechcel pustiť do podniku: „Dostal som o tom echo, vraj nechcela zaplatiť účet a robila problémy, preto som ju nechcel pustiť do podniku. Začala na mňa pľuť, vulgárne mi nadávať, kopať ma,“ posťažoval sa muž na spomínaný večer.

Na pretras sa dostalo aj moderátorkino správanie sa k ostatným hosťom v podniku. Alinko šokoval informáciou, že Pavolová má oblievať ľudí, napádať ich či vulgárne im nadávať. Raz mala dokonca obliať priateľku istého muža, ktorý sa moderátorke nevenoval dostatočne, za čo ju následne z podniku vyviedli. Prezradil, že do podnikov sa pravidelne chodieva zabaviť aj jojkárska kolegyňa Alexandra Orviská, ktorá sa podľa SBS-kára vždy slušne pozdraví a zabáva sa bez akýchkoľvek problémov. Na záver smutne konštatuje, že hoci to Pavolová v podniku preženie, na rozdiel od iných klientov sa ona nikdy nepríde dodatočne ospravedlniť. Moderátorkine prognózy do budúcna nevidí v príliš ružových farbách: „Normálne by som ju cez médiá vyzval, nech nám ukáže test na drogy, keď je taká férová… A keď bude negatívny, potom je to len alkohol a rozdvojená osobnosť. Jedno vám poviem, že je to otázka času, a dopadne zle,“ šokuje na koniec SBS-kár. Ako napokon dopadne moderátorkina kauza s porezaným Marekom, ako aj budúcnosť v televízii, rozhodne až verdikt súdu.

Podľa SBSkara je Pavolová v podnikoch problémová

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram