Kto by nechcel nakupovať zadarmo? V dobe, kedy idú ceny všetkého neustále hore, si populárny reťazec pripravil pre svojich prvých zákazníkov zaujímavú súťaž. 

Action je najrýchlejšie rastúcim nepotravinovým diskontom v Európe, ktorý ponúka viac ako 6000 produktov každodennej potreby za mimoriadne nízke ceny. Doposiaľ bola z 2 100 predajní v 10 krajinách k Slovákom najbližšia tá v Kittsee. Už čoskoro však bude mať holandská diskontná sieť pobočky aj u nás, a to v Bratislave, Michalovciach, Martine, Topoľčanoch a vo Zvolene.

2. marca otvorí svoje brány prvá predajňa v obchodnom dome Danubia Bratislave, a to v poriadne štedrom štýle. Reťazec si pre priaznivcov pripravil zaujímavú súťaž – na Facebooku vytvoril udalosť Príďte na slávnostné otvorenie Action v Bratislave a vyhrajte 1 minútu nakupovania zadarmo!, do ktorej sa môžete zapojiť i vy. 

V prípade výhry si budete môcť z obchodu odniesť všetko, čo si za 60 sekúnd vložíte do nákupného košíka Action bez toho, aby ste za to zaplatili. Nesmú vám však pomáhať žiadne osoby, vozík môže obsahovať maximálne 1 kus z každej položky a maximálna suma celého nákupu nesmie prekročiť 400 EUR. Súťaž sa netýka darčekových poukážok či položiek vystavených na obslužnom pulte v predajni. Podrobnosti o súťaži nájdete — TU —

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Action