Patrika Vrbovského vníma množstvo ľudí ako drsného rapera. Pravdou však ostáva, že v jeho archíve sa skrývajú aj skladby s textom, ktorý by sme mohli čakať len od máloktorého muža. Svoju citlivú stránku častokrát pustil na povrch aj vo vzťahu s Darou Rolins, po ich rozchode sa však ukázal v ešte väčšom svetle po boku Jasmíny Alagič.

Romantické vyznania, ktorými zaplavuje sociálne siete, venované pre sympatickú moderátorku, šokovali širokú časť Rytmusových sledovateľov. Tí sa rozdelili na dva tábory. Zatiaľ, čo jedna časť publika fandí novému celebritnému páru, tí druhí ich majú plné zuby. Pre nich venovala exotická kráska jasný odkaz, ktorý nájdete —>TU<—

Zaľúbené fotografie neobišli ani Ektora, úspešného rapera českej scény, ktorý si neodpustil poznámku na adresu jeho slovenského kolegu. „Čo ten výraz?“ So smiechom vyzdvihol Paťov zamilovaný pohľad, ktorý doplnila červeň v lícach. Ten na jeho komentár okamžite zareagoval: „Takto vyzerám, keď som zaľúbený, ty dement.“ Nuž, jedna : nula pre Rytmusa!

Ektorov komentár na Rytmusa s Jasmínou

Foto: Instagram