„Prepáč mi, že som ti nebol takým mužom, ako by si chcela,“ tieto slová venovala pred pár dňami už svojej bývalej polovičke známa tvár TV Markíza. O to smutnejší je fakt, že sa dvojica zosobášila len pred polrokom.

Krásny a šťastný pár je dnes už minulosťou. Známy šéfkuchár Martin Záhumenský, ktorého môžete poznať z kulinárskej šou TV Markíza Masterchef, si na Instagrame vylial srdce a pred verejnosťou priznal krutú pravdu o svojom vzťahu s manželkou Zdenkou Jakešovou.

Martin Zahumensky

O tom, že to bola láska ako hrom, svedčí už len fakt, že Martin Zdenku požiadal o ruku deväť mesiacov po ich zoznámení sa. V lete si párik povedal svoje áno, avšak nikto nepredpokladal, že iba pár mesiacov nato sa bude Maťo manželke verejne ospravedlňovať, že jej nebol takým mužom, ako by chcela.

„Mrzí ma to, že som nevedel robiť to, čo bolo očakávané a Zdenka je naozaj skvelá žena. Bohužiaľ, nie pre mňa. Som živel, ale pre niekoho iného. Určite sa nevyspíme teraz zopár nocí, ale je to tak, ako to má byť,“ znejú Martinove trpké slová, ktoré sa jeho bývalej partnerke určite nečítajú príjemne. Žiaľ, aj takéto príbehy píše život.

Martin Zahumensky

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Zahumensky Zdroj/Foto: Instagram/martinzahumensky