Čoraz viac mediálne známych tvárí sa verejne priznáva k ochoreniu Covid-19, ktoré dokáže podľa ich vlastných opisov pripútať k posteli aj toho najzdatnejšieho chlapa. Rovnakú skúsenosť zažil populárny bývalý športovec a moderátor televízie RTVS, ten sa krátko po vyliečení podelil o tie najkrajšie novinky zo súkromia!

Miláčik ženského publika Boris Valábik je známy predovšetkým ako bývalý hokejový obranca, no na obrazovkách sme si ho obľúbili aj v úlohe moderátora veselej talkshow Boris & Brambor, ktorú vedie spoločne s kolegom Mariánom Gáboríkom. 

boris & brambor

Majo sa stal otcom ešte v máji tohto roka, no jeho televízny partner sa k nemu čoskoro pridá. Rodinka 34-ročného svalovca, ktorý sa stáva pravidelným hosťom vo viacerých populárnych programoch, sa totiž o pár mesiacov rozrastie, keďže jeho manželka nosí pod srdcom prvého potomka.

,,S vianočným stromčekom sme sa tento rok poponáhľali, ale najkrajší vianočný darček, aký sme si mohli želať, príde naopak o čosi neskôr,“ Valábik sa zdôveril na sociálnej sieti, priložiac fotografiu, kde tehotnej partnerke bozkáva rastúce bruško. K skvelej správe gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Borisvalabik