Človek mieni, život mení. Reality šou Farma zamiešala karty už v nejednom partnerstve. Aj v druhej sérii bol fešák, ktorý kolegyni pomotal hlavu natoľko, že ukončila vzťah s otcom svojich detí. Ich láska však dlho nevydržala a on je dnes šťastný po boku inej ženy. Viete, o kom je reč?

Písal sa rok 2012, keď televízia Markíza vysielala druhé pokračovanie Farmy. Jedným z najvýrazných účinkujúcich bol Adam Kováč, ktorého náručou prešli dokonca až dve slečny zo statku. Po Nikole Komorovej si srdce Bratislavčana získala Lucia Frčová. Dvojica spolu žila aj niekoľko mesiacov po vypadnutí, pričom Adam blondínku označoval za životnú lásku.

Ako sa má Adam desať rokov po televíznej sláve? Exfarmár žije už nejaký čas v Kambodži, a to s polovičkou Karin, ktorú si vzal minulý rok v septembri za právoplatnú manželku. Párik v ďalekej exotike vlastní hneď pri pláži malý hotelový rezort. Aktuálne sa ale nachádza na Slovensku, kde tento týždeň privítal na svete svoje prvé dieťatko, konkrétne dcérku.

,,Ja som otec, a tým som dosiahol na tú najvyššiu životnú métu! Nič viac si neprosím, len aby boli tieto dve moje lásky navždy zdravé, šťastné a spokojné,“ pochválil sa hrdý novopečený otecko. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram_adamkovac, Facebook/Adam Kováč Farma (fanklub)