Posledný rok sú sociálne siete plné produktov, ktoré obsahujú účinné látky z rastliny konope. Influenceri a populárne osobnosti propagujú rôzne CBDéčka a zároveň patria aj k ich spokojným užívateľom. Známej speváčke však ďaleko za hranicami Slovenska spôsobila maličká fľaštička poriadne problémy.

Aj na profile speváčky Aless Capparelli nájdete príspevky ohľadom CBD, ktoré podľa svojho nedávneho vyjadrenia užíva už rok a jeho účinky si mimoriadne pochvaľuje. Na letisku v Spojených štátoch amerických ale výrobok zabezpečil kráske celoživotný zákaz vstupu do tejto krajiny.

„Z Ameriky ma deportovali pre CBD olej, mala som ho v kufri a naozaj som nevedela, že sa to nemôže prevážať cez letiská. Bol to veľký problém. Ak by tam bolo THC, už vám píšem listy z väzenia,“ prezradila na Instagrame mladá blondínka, ktorá si touto nepríjemnosoťu prešla približne pred rokom.

„Našťastie v tom CBD, ktoré som mala, bolo iba zvyškové THC, takže ma za to nemohli zavrieť, ale mám doživotný zákaz vstupu do Ameriky. Dávajte si pozor,“ odkázala ľuďom Aless. Po otázkach od fanúšikov sa k téme rozhodla vrátiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nehovorí sa podľa mňa táto vec B. Že treba byť opatrný, keď to beriete do inej krajiny, do cudzej krajiny, cez letisko a tak ďalej,“ uviedla obľúbená raperka, ktorá fanúšikov upozorňuje, aby si pred odchodom do cudziny poriadne naštudovali potrebné informácie.

Zdroj/Foto: Instagram/aless_capparelli