Celé Slovensko dnes žije najmä prezidentskými voľbami, ktorých výsledok definitívne prepisuje históriu našej krajiny. Na prezidentský mandát po prvýkrát v slovenských dejinách zasadne ženská predstaviteľka, ktorej vyjadrili dôveru i mnohé populárne osobnosti. Niektorí herci dokonca prezradili, ako sa nová pani prezidentka v zákulisí správala.

Zuzana Čaputová do volebnej centrály pozvala niekoľko stovák ľudí, medzi ktorými nechýbali ani obľúbené hviezdy z televíznych obrazoviek. Medzi najväčších podporovateľov novej hlavy štátu okrem iných patria aj Richard Stanke, Zuzana Fialová, Táňa Pauhofová, Ján Koleník či Kristína Tormová.

Zuzana Caputova

Známe celebrity tak nad výsledkami druhého kola neskrývali úprimnú radosť. ,,Je noblesná, kultivovaná, môžeme byť na ňu hrdí,“ vyjadrila sa Táňa Pauhofová, ktorá sa za zmeny v našej republike neváhala niekoľkokrát verejne postaviť. Hviezda seriálu Milenky sa o Čaputovej vyjadrovala veľmi pozitívne a vyzdvihla mnohé jej charakterové vlastnosti, aké by pre náš národ mohli byť veľkým prínosom.

,,Má spracované ego tak, že nepotrebuje nikoho ponižovať, na nikom sa vyvršovať, neuhýbala, odpovedala na otázky priamo, naozaj z nej vyžaroval neskutočný pokoj a kľud. A to ma presvedčilo, že to je človek, osobnosť s noblesou, ktorú ako spoločnosť potrebujeme, aby nás viedla. Potrebujeme vzory,“ povedala herečka pre portál Pluska.sk

Pauhofova

Čo sa dialo v zákulisí

Známa červenovláska zároveň priblížila, ako to vyzeralo v zákulisí „hlavného stanu“ úspešnej kandidátky. Pauhofovú tak údajne najviac prekvapilo, že Zuzana Čaputová sa napriek neskorej nočnej hodine i značnej únave prišla s hercami osobne pozdraviť, pričom rozdávala úsmevy na všetky strany a ku každému sa zachovala s veľkou dávkou slušnosti.

Viacerí nadšenci novej éry na Slovensku tak neváhali svoju favoritku požiadať aj o selfie fotky, pričom víťazka prezidentských volieb si vraj bez problémov počas volebnej noci s fanúšikmi zapózovala. Spokojný s výsledkom bol aj herec Janko Koleník a krátko po voľbách svoj postoj tiež otvorene vyjadril.

,,Je čas na zmenu, všetci to cítime a veľmi potrebujeme. Chceme, aby politika nebola agresívna, všetci potrebujeme, aby sa upokojila situácia. Nebude to mať ľahké, pretože je tu silná vláda proti nej, ale dúfam, že to zvládne.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/JanKolenik, TanaPauhofova, ZuzanaCaputova, Instagram/KristinaTormova