Prísť o vlasy je asi nočnou morou každej ženy. Známa slovenská moderátorka bojuje s ich radikálnym vypadávaním už od detstva a lekári jej stále nedokážu pomôcť.

Petra Poláčiková, ktorú môžete poznať ako tvár TV JOJ či hlas rádia Expres, si našla na hlave prvú mapku bez vlasov, keď mala iba 7 rokov. V tom čase jej pomohli vodičky a vitamíny.

Z dlhej hustej hrivy sa moderátorka a redaktorka magazínu TOP Star tešila pomerne dlho, situácia sa zmenila približne pred 17-timi rokmi, keď sa stala maminou syna Šimona. „Začali sa mi objavovať nové vypadané ložiská. Tie sa neskôr zmenili na veľké vypadané plochy. Bála som sa česať, vankúš som mala plný vlasov. Nedalo sa to zastaviť. Až mi napokon vypadali takmer všetky vlasy. Zostal mi len taký malý tenký chvostík,“ uvádza Peťa pre Nový Čas pre ženy.

Atraktívna brunetka, samozrejme, navštívila mnoho odborníkov, pričom každý videl koreň problému v strese. Peťa bola dokonca nútená zakúpiť si parochňu. Neskôr lekári odhalili poruchu štítnej žľazy, avšak ani nasadená liečba jej neprinavrátila jej bohatú korunu krásy. Zúfalá Poláčiková je tak stále otvorená pomoci a možnostiam, s ktorými by s prázdnymi plôškami definitívne zatočila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

petra polacikova
Petra Polacikova

Zdroj: Nový Čas pre ženy | Foto: Instagram/petra_polacikova