Známe tváre si za dlhý čas v žiari reflektorov museli zvyknúť na zvedavé pohľady náhodných ľudí v uliciach, reštauráciách či na iných rôznych miestach. Avšak občas im cudzinci naháňajú strach, najmä ak nerešpektujú ich osobný priestor. Teraz o tom prehovorila herečka Kristína Tormová.

3-násobná mamička sa na sociálnych sieťach s fanúšikmi podelila o skúsenosť so záhadným mužom, ktorý naháňa strach nielen jej, ale i populárnej víťazke prvej slovenskej SuperStar Kataríne Koščovej.

,,Máme stalkera. Je to psycho. Ide za vami, zastanete, zastane aj on, pridáte do kroku, beží za vami, pošlete ho preč, nejde, priblíži sa pokojne na meter k vám, prenasleduje človeka pokojne celý deň, počká, kým vyjdete z divadla, a opäť ide za vami, nechala sa počuť prostredníctvom príspevku Kristína Tormová. Tá zároveň spomína aj udalosť, ktorá sa týka vyššie zmienenej talentovanej speváčky.

,,Za Katarínou Koščovou išiel do galérie, dokonca jej vliezol do taxíka,“ uvádza spisovateľka a podnikateľka. Kika zároveň ľudí pred chlapom s neznámou identitou varuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,„Ak s ním máte skúsenosť, ak vás bude prenasledovať, vždy volajte políciu. Nemá žiadne zábrany, nereaguje ani na okoloidúcich ľudí, ktorých sme požiadali o pomoc,“ dodala populárna Bratislavčanka.

Foto/Zdroj: Facebook – Kristína Tormová, Instagram/kristina.tormova