Len nedávno obletel celý svet srdcervúci odkaz fešáka Robbieho Trippa, ktorý ospevoval oblé tvary svojej ,,kyprej“ manželky Sarah. Ako sa však zdá, nie každému sa krásne vyznanie sympatického chlapíka pozdávalo a odpoveď tejto skupiny ľudí na seba nenechala dlho čakať. Zástupkyňou hŕstky oponentov sa stala modelka „plus-size“ Tess Holliday (32).

 

Každá minca má dve strany

Je jedno, čo práve robíte, aký máte názor, prípadne čo sa deje vo vašom okolí, každá minca má totiž dve strany. Na tú tentoraz poukázalo zopár užívateľov sociálnych sietí, ktorí zastávajú názor, že Robbie celé svoje vyznanie použil ako sebachválu. Kritiku spustila hlavne spomínaná modelka Tess Holliday: „Prestaň pripisovať mužom odmeny, neurobil si takmer nič,“ napísala ako odpoveď žena, ktorá je zároveň feministkou. V jednej z jej publikovaných fotiek tiež stálo: „Chlap, ktorému sa páčia oblé ženy = 16,667 x ´obľúbené´ a reportáž v spravodajstve. Oblejšia žena, ktorá má rada svoje telo = 12x ´obľúbené´ a 48 ľudí hovoriacich o diabete,“ prezentuje svoj názor.

Tess Holliday Robbie Tripp odkaz

Vojna

Tess však nestačil jeden či dva komentáre ohľadom Robbieho, no dala si tú námahu, aby preskúmala jeho príspevky spred niekoľkých rokov. Následne našla tweet z roku 2015, kde mladík napísal: „Narodený ako Bruce, navždy Bruce. Oblečenie, make-up, operácie a akceptovanie verejnosťou nezmení to, ako prišiel na svet.“ Očividne ide o reakciu na zmenu pohlavia Bruce-a Jennera (otca najmladších „Kardashianiek“). Pohotová reakcia modelky rozmerných veľkostí hovorí: „A tiež nie som fanúšikom niekoho, kto negatívne poukazuje na zmenu pohlavia.“

Tess Holliday Robbie Tripp odkaz

Dva tábory

Virálny prejav sympatického manžela krásnej Sarah rozdelil svet na dva tábory. Nedá sa však poprieť, že za konaním Tess niečo nesedí a všimli si to i ľudia, ktorí pod jej príspevky prezentujú aj takýto názor: „No a čo, že Tripp je spisovateľ pre Huffington Post? Jeho žena je kyprejšia fashion bloggerka. Vy dve ste na rovnakej lodi, ale tvoje správanie do seba zapadá. Prečo? Pretože pozornosť dnes nebola na tvojej strane? A, mimochodom, tvoj manžel len včera napísal príspevok, kde hovorí o tvojej veľkosti a nie je to prvýkrát. Prestaň klamať.“ Samotný Robbie si však ťažkú hlavu z nenávisti namierenej voči nemu nerobí. Je totiž na každom jednotlivcovi, ako sa k danej veci postaví.

Tess Holliday Robbie Tripp odkaz

 

Tess Holliday Robbie Tripp odkaz

Zdroj: people.com, Instagram | Foto: Instagram