Miloslava Fedorová sa stala zo dňa na deň doslova celebritou. Starostka obce Fekišovce ani netušila, čo všetko spôsobí zverejnenie na prvý pohľad obyčajného zasadnutia obecného zastupiteľstva. Dnes sa nad ženou pohoršuje celé Slovensko, pričom sa na jej osud pozrela aj známa veštica.

Od včera Slovensko nerieši nič iné než starostku obce Fekišovce s 303 obyvateľmi. Miloslava Fedorová sa totiž k svojim poslancom správala ako despotická učiteľka v škôlke a okrem toho ich prinútila spievať štátnu hymnu, ktorej text nevedel ani jeden zo zúčastnených vrátane nej samotnej. Starostka v rozhovore pre TV JOJ prezradila, že svoje správanie trpko oľutovala, pričom video si môžete pozrieť — TU —

Hlava obce Fekišovce sa skloňovala aj v dnešnej Rannej show Wake Up! u Kicky a Matúša v rádiu Europa 2, kde si starostku vzala na pretras veštica Gina. ,,Pani starostka išla do tejto funkcie za jedným a jediným cieľom. Súladilo to s jej predstavou práce alebo podnikania. Karta úspech je spojená s hmotou, peniazmi, úspech dosiahnutý spoločne za pomoci niekoho,“ prezradila veštica po tom, čo Kicka vytiahla jednu z množstva kariet.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fekisovce

Pri druhej vybranej karte Gina pokračovala. ,,Bude sa držať stoličky zubami nechtami, lebo je tam veľmi veľké ego, je tam veľmi silná ješitnosť až takého mužského charakteru,“ šokovala, pričom doplinila, že je u starostky Fekišoviec chorý vzťah k peniazom, a to hlavne cudzím.  Pri tretej karte známa jasnovidka uviedla, že Fedorovej predstava sa nezhoduje s jej aktuálnou situáciou. ,,Veľmi bude pre ňu náročná prvá polovica tohto roka,“ na čo moderátori doplnili, že už je. ,,Ešte bude húř,“ reagovala Gina, čím zrejme aktuálne utrápenú starostktu vôbec nepotešila.

Video, v ktorom Gina číta z kariet o osude starostky obce Fekišovce, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: europa2.sk | Foto: europa2.sk, Facebook/Veskyna Gina, YouTube, joj.sk