Miki Ferleťák, niekdajší účastník reality šou Farma, je taktiež známy aj ako najlepší kamarát EX-farmárky Lucie Mokráňovej. Miki mal nedávno menšie opletačky so zástupcami Polície Slovenskej republiky a fotky z tejto „akcie“ obleteli slovenské sociálne siete. 

Na facebookovej stránke Polícia Slovenskej republiky sa objavila fotka, na ktorej muži zákona zastavili žlté auto značky Lamborghini. Podľa popisu fotky šofér jazdil bez EČV. Tým šoférom bol známy EX-farmár Miki Ferleťák, ktorý však nakoniec tabuľky s evidenčným číslom našiel v kufri svojho auta a primontoval si ich. Pokuta ho ale neminula.

Túto fotku na svojom Instagrame zazdieľal aj Miloš „Miki“ Ferleťák, ktorý si však zjavne z tejto policajnej akcie ťažkú hlavu nerobil. K snímke nižšie pridal nasledovný popis: Top#my #ja #ty #new#lamborghinihuracan #sp #specialday #sped#iba #xxxl. Či bol v aute Miki sám, s Luciou Mokráňovou alebo s niekým iným, nie je známe.

Na tomto žltom Lamborghini sa nedávno previezla aj ďalšia už spomínaná hviezda z Farmy a síce Lucia Mokráňová. Lucia a Miki majú blízky kamarátsky vzťah, dokonca sa v ich prípade špekuloval aj o tom, že by medzi nimi mohlo byť niečo viac. Lucia pre denník Nový Čas vyhlásila, že keď sa previezla v tomto žltom Lamborghini, Miki šoféroval šialene rýchlo a ona sa pri tejto jazde veľmi bála. Na fotkách to však vyzeralo, že si jazdu celkom užíva. :)

Foto: Facebook, Instagram