Hovoriť o intímnostiach, ktoré sa odohrávajú za dverami spálne, chce poriadnu guráž. Svetoznámej speváčke to nerobí problém. Vo svojom podcaste sa priznala k niečomu, čo ale určite trápi viacej žien.

Meghan Trainor, ktorú celosvetovo preslávil song All About That Bass, na rozdiel od mnoho iných ľudí v se*e nevidí žiadny pôžitok. Dokonca pri ňom trpí, pričom keď šípi, žeby sa k nemu malo schyľovať, prepadne ju strach.

Prostoreká blondínka je mamičkou 2-ročného synčeka Rileyho, ktorému čoskoro pribudne súrodenec. S manželom, hercom Darylom Sabarom pôsobia ako šťastný pár. Poslucháči Meghaninho podcastu Workin‘ On It tak ostali určite v šoku, keď speváčka začala odhaľovať svoj intímny život.

Trainor, priznala, že rok po pôrode nemohla o se*e ani počuť a trvalo jej vraj veľmi dlho, kým o ňom vôbec začala uvažovať. „Moja va*ína má úzkosti. Niekedy si prajem, aby som mohla Darylov pe*is zmenšiť. Je to fakt bolestivé,“ uviedla otvorene. Ako sa neskôr ukázalo, dôvodom problému 29-ročnej Američanky je va*inizmus, čo je porucha se*uálneho správania ženy, znemožňujúca páru sex^uálny život. Liečba je náročná, nakoľko korene vedú do podvedomia ženy, ktorá nevedome sťahuje svaly pošvy počas pohlavného styku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Meghan Trainor | Foto: Instagram/meghantrainor