Obľúbená slovenská herečka zažíva neľahké obdobie. Jej dospelá dcéra sa dala v zahraničí na zlé chodníčky, a tak sa začal kolotoč problémov. Všetko vyústilo do podania trestného oznámenia z dôvodu fyzických útokov na vlastnú matku!

Známa slovenská herečka Ľubica Blaškovičová (62) nemá práve najideálnejšie rodinné vzťahy. Pred deviatimi rokmi prišla kvôli chorobe o manžela, herca Petra Raševa († 55), no tým sa zlé obdobie neskončilo. Za všetkým je jej dospelá dcéra Katarína (31), ktorá sa rozhodla pred rokmi skúsiť šťastie v herectve, a dokonca odišla do Španielska, kde zároveň robila pouličnú muzikantku a akrobatku. Počas tohoto obdobia sa ale, bohužiaľ, dala na drogy a odvtedy išlo všetko z kopca.

Hoci bola mladá žena na odvykačke a všetko vyzeralo byť na dobrej ceste, následne nečakane potratila a nasledovali hospitalizácie i vyšetrenia na rôznych klinikách. Dcéra však zašla až tak ďaleko, že na chate svoju mamu fyzicky napadla a vyhrážala sa jej zabitím. Dnes svoj čin úprimne ľutuje a mamu poprosila o odpustenie, no momentálne sa nachádza v base potom, čo na ňu herečka podala trestné oznámenie: „Je nesmierne ťažké rozhodnutie dať na vlastné dieťa trestné oznámenie. Ja svoju dcéru neskonale milujem a chcem jej pomôcť. Ak teraz dostane nariadenú liečbu, tak jej to možno pomôže, keď tú liečbu absolvuje celú,“ dodáva zúfalá Ľubica pre Nový Čas.

Herečka s nebohým manželom

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook