Bývalá slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová si žije na vysokej nohe a so svojim manželom Vlastom Hájkom si užívajú poriadny luxus! Moderátorka priznala, že jej mesačné výdaje sú vyššie ako priemerný ročný plat pracujúcich Slovákov.

Mnohé z nás kupujú kabelky „za babku“ vo výpredajoch a snažia sa šetriť každú korunu. To však nie je prípad Zuzany, ktorá rozhodne má čo mínať. So svojím manželom a dvoma deťmi žije v rozprávkovom byte v Miami a peniaze si užívajú plnými dúškami. Kúsky v jej šatníku svedčia o tom, že rodinke sa darí naozaj dobre.

Do jej zbierky tentokrát pribudla kabelka známej módnej značky Chanel za 3 000 eur, ktorú Zuzana dostala ako darček od manžela k 10 výročiu. Fotografiou nového kúska sa pochválila na Instagrame so slovami: „Dnes sme si s manželom urobili radosť navzájom. Už skoro 10 rokov spolu v dobrom aj v zlom. Ďakujem zlato!“ To však nie je všetko. Tisíce eur, ktoré je pár schopný minúť na nákupoch, sú len kvapkou v ich mesačných výdajoch. Avšak 10. výročie je veľká vec a treba to osláviť poriadnym darčekom!

Foto: Instagram, Facebook