Z každej strany nás bombardujú rozchody. Najprv Dara a Rytmus, potom Saganovci a najnovšie sa šušká aj o Nele Slovákovej, ktorá si mala so svojím priateľom Martinom povedať zbohom len nedávno. Našťastie nás ale z času na čas zavalia aj dobré správy. Tentokrát sa o ne postarala exfarmárka Eva Zelníková!

„Ľúbime sa, chceme sa smiať. Mať krásny život, rodinu tvoriť, detičky mať. Chceme spolu zostarnúť, snívať… a preto vám rodina a priatelia chceme povedať: Budeme sa brať,“ takýto oficiálny oznam včera vypustila do sveta exfarmárka Eva Zelníková, ktorá patrila medzi najvýraznejšie postavy dieviatich sérií obľúbenej reality show.

Evka síce vstúpila na statok ako zadaná, no počas svojho pôsobenia v šou zaúčinkovala chémia aj voči inému mužovi, ktorým bol blondínkin farmársky kolega Stano. I keď to kvôli iskričkám medzi nimi spočiatku vyzeralo na vzťahové problémy, Eva a Matúš si to po skončení Farmy vydiskutovali a dnes sa už tešia na svadbu. „Termín je za rohom,“ napísala na svoj Instagram príťažlivá blondínka.

Zdroj/Foto: Instagram