Pred pár rokmi sa na obrazovkách TV Markíza objavil rodinný seriál Chlapi neplačú, ktorý dal viacerým novým tváram možnosť perfektne vyniknúť. Okrem hlavnej hrdinky Dominiky Kavaschovej sa výnimočne zadarilo aj teenagerovi Timurovi Kramárovi, synovi legendárneho slovenského herca Maroša Kramára. Napriek skvele rozbehnutej kariére sa však mladík herectvu ďalej venovať odmieta.

Maroš Kramár jednoznačne patrí medzi najslávnejšie osobnosti v rámci slovenského i českého šoubiznisu. Hoci by sa mohlo zdať, že jeho najstarší syn sa dokonale „potatil“, napokon sa všetko zmenilo. Timur Kramar

Sympatického chalana na výslnie priviedol markizácky seriál Chlapi neplačú, kde si zahral syna populárnych kolegov Petry Vajdovej a Tomáša Maštalíra. Napriek tomu, že po jeho skončení sa Timurovi ponuky len tak hrnuli, on sa rozhodol z náročnej brandže vycúvať. „Chodím na bilingválne gymnázium. Zaujíma ma skôr veda, fyzika, matematika, technológie, elektronika,“ vyznal sa šikovný študent v rozhovore pre Nový čas.

Slávny otec si s nadaným synom zahral bok po boku aj v cykle dramatických príbehov s názvom Nesmrteľní, no ani táto snímka mladého školáka k hereckej kariére nepresvedčila. „Herectvo ho už prestalo baviť. Keď sa skončil ten seriál, dostal ešte nejaké ponuky, ale sám to odmietol. Povedal, že on už hrať nebude,“ uzavrel tému samotný Maroš.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Timur Kramar

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Timur Kramar, Instagram/#Chlapineplacu, Maroskramar