Ráchel Karnižová, ktorú môžete poznať aj zo šou Bez servítky či Nákupné maniačky, tvorí od konca minulého roka pár s moderátorom a spevákom Tomym Kottym. Predtým však kráska uspokojovala i túžby iných mužov, a to za peniaze.

Ráchel a Tomy sú ukažkou pomerne kontroverzného páru, ktorý sa netají tým, že za dverami svojej spálne vykonáva rôzne se*uálne praktiky. A nielen za nimi. Dvojica sa na internete pochváliila aj tým, že si to rozdala na toaletách vo Vatikáne.

O svojom vzťahu zaľúbenci porozprávali v podcase Snami, kde vyšlo na povrch, že si dredatá červenovláska zarábala na stránke pre dospelých ,,My, keď sme sa dali dokopy, tak Ráchel mala Only*ans,“ uviedol Tomy, z čoho ostali moderátori Oski a Svetozár poriadne v šoku.

,,Ja som tam dávala veci, ktoré dávajú baby bežne na Instagram. Že nebolo to také, žeby som tam ukazovala pi*u a pchala si di*da do ri*i. To bolo čisto iba také, že idem ošklbať chlapov,“ na rovinu priznala módna dizajnérka. So svojou brigádou však u priateľa pochopenie nenašla, a tak nemalý príjem stopla. Aj keď podľa jej slov nerobila nič zlé.

Influencerka si s mužmi písala a posielala im fotky svojich nôh. ,,Čajka na tom za dva mesiace otočila 10 litrov, tak sorry,“ naboznoval na frajerku známy exfarmár. ,,Viacej podľa mňa, aj tak 12 – 13 tisíc,“ opravila ho Ráchel, ktorá si za jednu foto nôh vedela vypýtať sto eur. Na záver rozhovoru uviedla, že je jej mužov vyhľadávajúcich služby dievčat na spomínanej stránke ľúto. ,,To sú chlapi, ktorí sú nešťastní a sami, lebo nikto ich nechce.“

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Instagram/rachellkka