Vzťah Rytmusa a Jasminy sa stal témou číslo jedna v slovenskom, ale i českom šoubiznise. Množstvo príspevkov zamilovanej dvojice na sociálnych sieťach rozdelilo fanúšikov doslova na dva tábory. Zatiaľ čo jedna strana zdieľa ich šťastie, tí druhí nešetria drsnou kritikou. 

Do davu „hejterov“ sa najnovšie pridala aj česká kráska účinkujúca vo filmoch pre dospelých. Karolína Urbanová, lepšie známa ako Daisy Lee, sa rozhodla vyjadriť svoj názor na Patrikov nový vzťah, pričom nezabudla spomenúť aj meno Dary Rolins. 

Odkedy Rytmus nechodí s Darou Rolins, sa chová ako namyslený harant! Správa sa akoby mal 15 rokov a našiel si prvú frajerku, ktorá je zlatokopka a mohla by mu byť dcérou,“ reagovala Karolína po tom, čo Alagič zverejnila spoločné video s Rytmusom.

Podľa mňa je to všetko o tom, že sa s ním Dara rozišla a nechcela s ním mať dieťa. Myslím si, že je to všetko len o tom, že sa jej snaží týmto správaním ublížiť a chce sa jej pomstiť, pretože má obrovské ego, ktoré to, že ho opustila žena, neunieslo,“ pokračovala v spleti drsných slov na raperovu adresu.

Na záver blondínka nešetrila ani Patrikovu spojitosť s exotickou moderátorkou. „Tiež si myslím, že Jasminu nemiluje, je to len náhrada, ktorá ho veľmi rýchlo prestane baviť,“ dodala bez servítky známa p*rnoherečka prezentujúca sa aj na platforme YouTube.

Foto: Instagram l Video: YouTube l Zdroj: Extra.cz