Slovenský šoubiznis sa teší z ďalšieho prírastku. Sympatická mladá herečka Monika Horváthová (26) sa pred necelými dvomi mesiacmi stala mamičkou prvorodenej dcérky Melánie, ktorú teraz ukázala svetu.

Usmiatu brunetku sme mali možnosť sledovať hlavne na obrazovkách televízie Joj. Po boku slávnych hereckých kolegov, ako napríklad Marek Geišberg, Martin Mňahončák, Jozef Vajda či Anna Javorková si zahrala hlavnú hrdinku Viki v seriáli Pravá tvár  Nedávno sa ale Monika z prostredia televíznych kamier pobrala na materskú dovolenku.

monika horvathova herecka

Dnes si táto krásna dáma užíva rodičovské radosti i starosti. Spolu so svojím partnerom hercom Matejom Marušinom sa tešia z rozkošnej dcérky, ktorou sa stihli pochváliť už aj na internete. Podľa fotografií tak môžeme vidieť, že mamička sa s bábätkom doma za zavretými dverami rozhodne neskrýva. Rodinka už stihla absolvovať výlety, prechádzky či dokonca aj návštevu divadla. Tam jojkárska hviezda svoje pocity neudržala a verejne vyznala lásku dvom najdôležitejším ženám vo svojom živote: „Dve najdôležitejšie ženy môjho života – moja MAMA s mojou DCÉROU ..milujem ich láskou nekonečnou.“ Takto znel popis k záberu z divadla, kde sa hrdá stará mama túli k malej vnučke.

monika horvathova mama

monika horvathova mama

Zdroj/Foto: Instagram