Dráma mladomanželov, ktorá sa odohrala v uliciach Bratislavy, šokovala všetkých okoloidúcich. Spočiatku nevinné svadobné fotenie vyvrcholilo do poriadnej bitky žiarlivej nevesty so známou herečkou. To, čo sa stalo potom, však nikto nečakal.

Dôvodom vyhrotenej hádky bola žiarlivostná scéna medzi mladým párom, ktorú zapríčinilo odhalenie SMS správ ženícha. „Ja viem, že ma podvádzaš,“ kričala mladá nevesta bez ohľadu na to, kto sa nachádza v jej okolí. Vrchol nastal po príchode známej slovenskej herečky Natálie Germaniovej, ktorá to poriadne schytala. Bitku medzi nahnevanými ženami zastavila až Táňa Pauhofová, ktorá sa cez celú ulicu rozbehla zastaviť scénu, dejúcu sa na ulici pred zrakmi mnohých Bratislavčanov, ktorí zrejme neverili vlastným očiam.

Čo však nikto nečakal bolo vyjadrenie ryšavej herečky, ktorá po príchode začala hodnotiť ich herecké výkony. V tom momente bolo každému jasné, že ide o trefnú nachytávku a skupinka ľudí, ktorá sa pri nich medzičasom zhromaždila, spustila potlesk sprevádzaný pozitívnymi reakciami.

O čo ide?

Ak sa pýtate, prečo to známe tváričky urobili, ide o podarenú reklamu Medzinárodného festivalu divadelných vysokých škôl Istropolitana Projekt 2018. „Zahráme všetko,“ tvrdia mladí študenti herectva, ktorí sa takýmto spôsobom snažia šokovať, a zároveň obhájiť svoje heslo pod vedením skúsenejších kolegov.

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube