Gabriela Bullová sa dostala do povedomia verejnosti predovšetkým v reality šou Farma, kde ostatných návštevníkov schátralého statku neoslnila len svojim hrudným košom, ale najmä hrubým slovníkom a nadmernou prostorekosťou.

Neskôr zahviezdila u konkurenčnej televízie, kde spoločne s ostatnými šelmami hodnotila mužské pokolenie v Take Me Out. Ženské zbrane, ktoré jej v danej relácií prišli vhod, využíva aj v súkromnom živote a vďaka vyzývavému oblečeniu, ktoré obľubuje, sa zrejme nenájde chlap, ktorý sa za výraznou ex-farmárkou neotočí.

Tentokrát to však podľa množstva Slovákov poriadne prestrelila. Gabriela sa totiž vybrala na kúpalisko v plavkách, ktoré pripomínajú skôr šnúru na prádlo. Okrem toho sa rozhodla vyfotiť rovno pri bazéne s deťmi, čo zarazilo predovšetkým mamičky na sociálnych sieťach.

Potetovaná hviezda televíznych reality šou má na vzniknutú internetovú drámu jasný názor. „Im j*be originál. Nikde vo svete som sa nestretla s takými puritánmi ako tu na Slovensku,“ preniesla na obhajobu svojich odvážnych fotiek, ktoré nájdete >>>TU<<< a >>>TU<<<.

Foto: Facebook, Instagram