Barbora Zuzaniaková (17), dcéra Martinky z Turca, pred pár dňami poriadne vystrašila svoju babku, keď zo dňa na deň bez slova zmizla. Hoci si všetci mysleli, že je u priateľa na východe, všetko je napokon úplne inak.

Barbora, dcéra legendárnej Martinky z Turca, je stále chovankyňou detského domova v Ružomberku, ktorého brány má opustiť už o pár týždňov. Ona sa však rozhodla pre rýchlejší odchod zo dňa na deň a vystrašila tým nielen svoju starú mamu, ale celé Slovensko. Teraz sa, našťastie, našla a dobrovoľne prehovorila pre Nový Čas o pravom dôvode, pre ktorý ušla.

Barbora na úvod zdôraznila, že v detskom domove, ako aj u babky vedeli, že žije, dokonca sa mala babke niekoľkokrát ozvať a mrzí ju, že médiám nebola uvedená celá pravda: „Ľudia si teraz myslia, akoby som ani nežila, alebo som predaná kamsi do zahraničia. Veď to je smiešne,“ pohoršuje sa. Na otázku, prečo vlastne utiekla, odpovedá jednoznačne. Za všetkým má byť neznesiteľný život v „decáku“, kde jej kradli oblečenie a keďže žilo na hromádke aj 10 ľudí, chýbalo jej tiež akékoľvek súkromie. Hoci viacerí verili tomu, že ušla spolu s priateľom Róbertom s pochybnou minulosťou, ani to napokon nebola pravda: „Nie som s priateľom. Párkrát som mu volala. Máme stále vzťah,“ prezrádza a taktiež dodáva, aké má plány do budúcnosti s mužom, s ktorým sa cíti konečne šťastná. S Róbertom sa majú v úmysle zasnúbiť a v blízkej budúcnosti aj zobrať. Bývať chcú u priateľa, ktorý vlastní byt a čaká sa už len na Barborkine dovŕšenie 18-tich rokov.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook