O Nele Slovákovej sa široká verejnosť dozvedela najmä vďaka účinkovaniu v kontroverznej reality show Hotel Paradise, ktorú pred šiestimi rokmi odvysielala TV JOJ. Úprimná blondínka nakoniec celú súťaž vyhrala a ako veľká voda si to namierila do sveta šoubiznisu.

Usmievavá kráska s postavičkou ako z časopisu má už vytvorenú kvalitnú fanúšikovskú základňu. Svojich priaznivcov pravidelne zásobuje množstvom fotiek, pričom nemá problém ani s nahotou či poriadne provokatívnymi zábermi. Plavovláska sa tak rada ukazuje v pózach, ktoré by si iné ženy dovoliť nemohli.

nela slovakova

Najnovšie však Nela zrejme mnohých prekvapila, keď uverejnila jednoduchú snímku, na ktorej sa nachádza v náručí svojho milovaného priateľa Lukáša Kozáka. Slováková sa totiž rozhodla, že známemu hokejistovi vyzná lásku pred celým národom. „Chcem len povedať, že v dobrom aj v zlom. Niekedy aj po krátkej chvíli človek cíti to, čo ešte nikdy necítil, a vie, že chce veci, ktoré nikdy predtým nechcel,“ na sociálnej sieti sa podelila o svoje city zamilovaná slečna.

nela slovakova

Takéto sladké príspevky sa od známej Češky často nevidia, no zdá sa, že  pri svojej láske žiari šťastím, čo si všimli aj mnohí fanúšikovia. „Je krásne, ako si zmenila fotky luxusu za fotky lásky. Ste krásny pár,“  pochválila ju jedna z komentujúcich. „Najkrajší a najroztomilejší párik, aký poznám,“ znela ďalšia reakcia. Nuž, podľa ohlasov ľudí zrejme Nele takéto príspevky svedčia omnoho viac ako verejné pretŕčanie sa len v spodnej bielizni.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

nela slovakova kozak lukas

Zdroj: Instagram/NelaSlovakova | Foto: Instagram/NelaSlovakova