Magická sága Twilight, ktorá divákom priniesla hotovú pecku v podobe originálne spracovaných príbehov o upíroch a vlkolakoch, si získala srdcia miliónov ľudí. Hlavnú hrdinku Kristen Stewart tak tento film právom vyniesol až do hereckých výšin. Hoci na obrazovkách svojou krásou priam vyrážala dych, dnes je z nej celkom iná žena.

Pôvabná Bella Swan, ktorá sa zamilovala do neodolateľného upíra Edwarda, sa zaradila medzi najkrajšie ženy svetového šoubiznisu. Hoci ju mnohí obdivovatelia túžili vidieť po boku hereckého kolegu Roberta Pattinsona, tento vzťah sa napokon rozpadol.

Edward Bella

Celebritný párik však kedysi dokázal spôsobiť hotovú upírsku mániu, pričom obidve slávne osobnosti boli vždy pod drobnohľadom zvedavých fotografom i bulváru. Mnohých preto zaskočila zmena, ktorou v poslednom období hlavná postava z Twilightu prešla.

Najnovšie snímky obľúbenej herečky sú doslova až na zaplakanie. Brunetka na nich totiž častokrát pôsobí, akoby bola pod vplyvom omamných látok – po nežnej ženskej kráse už neostali ani stopy. Kristen svojím vzhľadom aj štýlom obliekania dokonca pripomína viac muža než ženu. Podľa aktuálnych informácií zo zahraničných zdrojov so ženami zvykne i randiť. Pozrite sa, takto dnes vyzerá očarujúca Bella zo ságy Twillight!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Foto: Instagram/#Kristenstewart, wallpapercave.com