Okolo Petry Vajdovej sa za posledné mesiace vynorilo škandálov viac než dosť. Krátko po tom, ako náhle opustila tanečnú šou Let´s Dance a pod vplyvom alkoholu sadla za volant, prihlásila sa dobrovoľne na protialkoholické liečenie. Málokto by však čakal, že práve v českom ústave spozná herečka veľkú lásku, s ktorou si momentálne od základov buduje celkom nový život.

Po novom roku ostala verejnosť poriadne zaskočená, keď na povrch vyplávala šokujúca informácia o prísne tajnej svadbe Petry Vajdovej. Niekdajšia hviezda najsledovanejších markizáckych seriálov sa vydala za českého kamionistu Martina, s ktorým sa aktuálne tešia na príchod spoločného potomka. Príbuzní známej slovenskej krásky tak svorne tvrdia, že Peťa konečne našla životné šťastie.

petra vajdova

Najnovšie dianie okolo sympatickej herečky naozaj nasvedčuje tomu, že Vajdovej začína svitať na lepšie časy. Čerstvo vydatá umelkyňa už totiž oficiálne používa nové priezvisko Hrnčiříková a spolu s manželom sa dokonca rozhodli pre rázny životný krok – dvojica sa nedávno mala presťahovať do nového hniezdočka lásky v Dunajskej Lužnej.

Zamilované hrdličky si údajne prenajali dvojposchodový dom neďaleko Bratislavy, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti Petiných rodičov. Tí herečke vždy obetavo pomáhali a aj v  najťažších časoch pri nej verne stáli.

„Peťa je konečne šťastná, všetci sa z toho tešia,“ prezradil blízky zdroj novomanželov v rozhovore pre denník Nový čas. Budúca mamička tak evidentne dala škandálom definitívne zbohom a poctivo pracuje na lepšej budúcnosti. Vajdová vraj na verejnosti vystupuje skromne a spolu s manželom začali žiť zdravý a pokojný život.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

petra vajdova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/#petravajdova