Rozvod roka otriasa médiami po celom svete. O príčinách odlúčenia manželov Angeliny Jolie a Brada Pitta sa špekulovalo a popísalo už naozaj veľa. Na Brada padli obvinenia z požívania alkoholu a ľahkých drog, dokonca na neho vytiahli aj niekoľko mesiacov starú aférku, kedy údajne podvádzal svoju manželku s francúzskou herečkou Marion Cotillard. V rozvodových papieroch však ako skutočné dôvody krachu manželstva uviedla 41-ročná herečka neporozumenie vo vzťahu a odlišný spôsob výchovy ich šiestich detí, konkrétne jeho prísny prístup. Asi to nemá ďaleko od pravdy, z Brada sa vykľul pekný kvietok!

Je to len pár dní, čo svet obletela informácia o rozprávkovom páre s nešťastným koncom. Aj keď manželstvo celebrít vydržalo len 2 roky, partnermi boli dlhých 12 rokov. Za tú dobu stihli splodiť tri vlastné deti a postarať sa o ďalšie tri adoptované. Všetci spolu tvorili veľkú šťastnú rodinu, ktorá sa často na verejnosti objavovala v plnom zložení. Držali spolu aj keď si Angelina nechala zobrať oba prsníky z preventívnych dôvodov, pretože u nej zistili gén, kedy by s vysokou pravdepodobnosť dostala rakovinu. Nerozdelila ich ani skutočnosť, že prvorodená dcérka Shiloh Nouvel sa viac cíti na chlapca, ako na dievča. Ukázali celému svetu, že nebudú ich dcéru obmedzovať v tom, čo cíti. Angelina Jolie bola vždy známa svojou, nazvime to, benevolentnejšou výchovou, zatiaľ čo Brad vedel na deti zvýšiť hlas a ukázať autoritu. Pred pár dňami sa mu to ale pravdepodobne vymklo spod kontroly.

Podľa amerického serveru TMZ je Angelina žiadosť o zverenie všetkých detí do úplnej opatery opodstatnená. Minulú stredu Bradovi pravdepodobne rupli nervy a na palube súkromného lietadla použil na deti fyzické násilie, ktoré dokonca vyšetruje aj polícia. Deti na palube ževraj poriadne vyvádzali, tak ich Brad pred Angelinou upozornil, ale keď to nezabralo, slová vymenil za činy. Celý incident pokračoval aj na letisku, kde svedkovia nahlásili, čo sa na palube dialo. Rozvádzajúci sa pár už stihol vypočuť úrad, ktorý sa zaoberá starostlivosťou o neplnoleté deti, no Bradovou smolou je, že v tom čase bol pod vplyvom alkoholu.

To ale nie je všetko! Na hviezdnu rodinu sa valí škandál za škandálom. V týchto dňoch prehovorila aj jedna z opatrovateliek, ktorá u hviezdneho páru pracovala. Podľa nej deti absolútne nemajú pod kontrolou, Brad podľahol alkoholu a Angelina sa túla po charitatívnych akciách. Zatiaľ čo u nich doma vládne peklo, deti sa medzi sebou doťahujú, najstarší z nich dokonca popíja víno a jazdí po pozemku domu, aj keď nie je plnoletý.

Vyzerá to tak, že deti by naozaj potrebovali pevnejšiu výchovu. Či už to Brad prehnal alebo nie, ťažko súdiť. Jedna vec je to, čo sa o nich hovorí a druhá to, čo sa naozaj deje za zatvorenými dverami ich domu. No vyzerá to tak, že niekto chce až príliš pošpiniť hercovo meno. „Brad tvrdí, že sa násilia na deťoch nedopustil. Mrzí ho, že niektorí ľudia ho chcú vidieť v tom najhoršom svetle,“ povedal zdroj z Pittovho okolia. Koľko špinavosti ešte vypláva na povrch?

https://www.instagram.com/p/BJyE7ZPh-fN/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJdhZgMBaFQ/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BIkz4E-BAvx/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BHjKU8rhLLJ/?taken-by=brangelinaofficial

Zdroj: super.cz, tn.nova.cz Foto: Instagram