Len nedávno sa prevalila šokujúca informácia o vzťahu Kataríny Knechtovej (37) s o 19 rokov mladším Petrom Borkovcom (18). Dvojica sa spoznala v televíznej šou s názvom Superstar, kde ona pôsobila ako porotkyňa, zatiaľ čo on prišiel ako neznámy súťažiaci vyskúšať šťastie v kariére.

Obaja však našli niečo, čo vôbec nečakali – lásku. O ich romániku sa tajne diskutovalo už počas talentovej súťaže, keďže to medzi nimi poriadne iskrilo. Ako sa však zdá, rýchla láska mala rovnako rýchly spád a už po piatich mesiacoch randenia si hrdličky dali radikálne zbohom.

Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život,“ tvrdil v tom čase mladý Borkovec. Nasledovala spŕška zvláštnych príspevkov s neznámymi ženami, ktorými sa zrejme snažil vyvolať náznak žiarlivosti na strane slovenskej speváčky. Tieto zábery si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Tvrdá realita po rozchode

Neprešla dlhá doba a Petr to už nevydržal. Rozhodol sa Knechtovej venovať verejný odkaz prostredníctvom médií, pričom siahol až do úplnej hĺbky svojich citov. „Vrátil by som sa ku nej, aj keby ma to malo stáť život,“ smúti sklamaný spevák.Stále ju milujem, ale nedá sa odmilovať zo dňa na deň, čo je škoda,“ pokračuje vo svojej verejnej spovedi. Napriek tomu Petr verí, že to, čo je medzi ním a Katarínou dopadne tak, ako to dopadnúť má.

Foto: Instagram l Zdroj: Extra.cz