V rodine Puškárovcov bolo cez víkend poriadne veselo. Zlatkina babička totiž oslavovala nádherné životné jubileum, pri ktorom si spolu so svojou dcérou a vnučkou stihla spraviť krásnu fotku.

Zlatka Puškárová je šťastná žena! Nielenže má po svojom boku úžasnú maminu, ale aj babku, ktorá sa 2. februára dožila obdivuhodných 90 rokov, pričom na svoj vek vôbec nevyzerá.

Zlatica Puskarova

,,Prežila na vlastnej koži druhú svetovú vojnu / celý život súcití s jej obeťami a nikomu nepraje vrátiť sa do tých čias, formovanie Československa, režim, revolúciu, dobu bez elektriny, bez všetkého, čo tvorí náš moderný svet a stále si nosí svoj ÚSMEV a ŽIVOTNÚ MÚDROSŤ,“ opísala babičku šarmantná moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Blondínka o starkej prezradila, že majú za sebou milión vzácnych chvíľ a spolu s rodičmi je silnou súčasťou jej života. ,,Verím, že ešte dlho BUDE. DVE ženy, ktoré milujeeeem – moja mamina a BABI FOR EVER,“ doplnila moderátorka večerného spravodajstva TV Markíza k snímke, na ktorej pózuje s maminou a čerstvou 90-ročnou oslávenkyňou. Prekrásna fotka!

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticapuskarova