Biznis šaty v rôznych farbách sú najčastejšími outfitmi, v ktorých vídavame Zlaticu Puškárovú, keď sa k nám prihovára ako moderátorka Televíznych novín. V nedeľu večer však konzervatívne oblečenie vymenila za se*y róbu!

Finále Let’s Dance spojilo celú slovenskú smotánku, ktorá si nenechala ujsť nablýskaný večer a neopakovateľný umelecký zážitok. V hľadisku tak žiarili samé krásavice v honosných večerných šatách. Moderátorka Zlatica Puškárová nebola výnimkou.

Zlatka má za sebou mimoriadne plodný víkend. V sobotu moderovala korunováciu britského páru a v nedeľu zase osobne zavítala na živý prenos korunovácie tanečného páru, v ktorom sa tešili z víťazstva herečka Janka Kovalčíková s tanečným partnerom Vilémom Šírom.

Pri tejto príležitosti blondínka doslova žiarila v čiernej róbe s neprehliadnuteľnými prvkami, ako sú pierka na ramenách či odvážnny výstrih. V ňom ukázala všetkým to, čo býva inokedy skryté. A aby bol look manželky Patrika Švajdu úplne dokonalý, doplnila ho ikonickým účesom zo 40. rokov, vďaka ktorému by ihneď zapadla aj medzi herečky seriálu Dunaj, k vašim službám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticaapuskarova