Moderátorka Zlatica Puškárová je partnerkou fešáka Patrika Švajdu (45) už dlhých 17 rokov. Pri tejto príležitosti si vyliala na sociálnej sieti Instagram srdce a vyznala lásku svojmu drahému manželovi. Z týchto slov vám pravdepodobne aj slzička vyhŕkne, keďže blondínka trafila skutočnú podstatu „dokonalého“ vzťahu.

Na začiatku ich vzťahu bolo mnoho pochybností, oni si však z toho hlavu nerobili a dennodenne všetkým dokazujú, ako veľmi sa mýlili. Zlatica a Patrik sú jedným z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu a idú ohromným príkladom, ako sa dá budovať rovnocenný, krásny vzťah aj v dnešnom „pomýlenom“ svete. 40-ročná moderátorka sa podelila o pocity na svojom Instagrame, kde uverejnila fotografiu s takýmto úprimným vyznaním:

„Keď je vám aj po 17tich rokoch s mužíčkom bytostne veselo. Keď ste stále najlepší parťáci, zaľúbení frajeri, blázniví dobrodruhovia, ktorí sa neberú až tak vážne. On a Ona s množstvom neskutočných zážitkov a spomienok na viacero životov. Keď neutekáte z domu, ale domov, lebo to je SVET, ktorý milujeme, ktorý nás teší, rozosmieva a napĺňa. Keď sme spolu mladli a keď aj spolu stárneme, všetko má svoje čaro. A potom ten kŕdeľ detí okolo, ktoré nás držia za ruku a milujú. Keď milujete život❤️“

My im jednoznačne fandíme a prajeme, aby im to takto klapalo aj naďalej. 🙂

zlatica puskarova, patrik svajda

zlatica puskarova, patrik svajda zlatica puskarova, patrik svajda zlatica puskarova, patrik svajda

Foto: Instagram