Spravodajské relácie bez Zlatice Puškárovej si už markizácki diváci snáď ani nevedia predstaviť. Známa blondínka sa však počas kariéry musí popasovať aj so smutnými príbehmi, s ktorými sa prostredníctvom reportáží pravidelne stretáva. Isté udalosti dokonca Zlatku poznačili natoľko, že sa o nich verejne rozhodla prehovoriť.

Jedna z najvplyvnejších slovenských moderátoriek je známa nielen bohatou charizmou, ale i silným empatickým cítením, pričom tragické udalosti ju už neraz rozcítili. Nedávno sa televízna hviezda rozhodla otvorene prehovoriť o veľkom trápení žien po pôrode.

puskarova

,,Za posledné obdobie sa udiali viaceré smutné až tragické príbehy žien matiek, ktoré sa v období po pôrode rozhodli dobrovoľne odísť,“ uvádza Puškárová smutné skutočnosti.

,,Odkedy som matka, veľmi citlivo vnímam beznádej mnohých žien vysporiadať sa s novým životom po narodení dieťaťa. Mám veľké životné ŠŤASTIE, že mám zdravé deti, po pôrodoch som nemala žiadne zdravotné problémy a naplno si môžem v ZDRAVÍ vychutnať toto obdobie,“ dvojnásobná mamina opísala svoje pocity.

,,Je ale množstvo žien, ktorých svet sa zmení – okrem starostlivosti nastúpi popôrodná depresia a snaha o dokonalú matku ich ženie do nenávratna. Nemusíme sa usilovať byť dokonalou matkou, ale milujúcou mamou, pretože tá dokáže najviac. Najbližší by si mali viac všímať vnútorný svet žien po pôrodoch, kedy zápasia s únavou, novým pocitom a znásobenou zodpovednosťou. Určite sa dá táto situácia riešiť, pretože najväčšia krutosť je keď, malé deti prichádzajú o svoju MAMU,“ ukončila Zlatica emotívnu výpoveď.

Posolstvo Zlatice Puškárovej

Tvár Televíznych novín tak poukazuje na prípady, kedy sa novopečené mamičky s novou životnou situáciou nedokážu vyrovnať, následkom čoho sa musia nevinné deti s najdôležitejšou osobou neraz rozlúčiť.

Zlatka preto vyzýva všetkých ľudí, aby si rodičky po pôrode všímali omnoho viac a zároveň brali ohľad aj na turbulentné emócie, s akými sa matky musia stotožniť. Za tieto silné slová vyjadrili slávnej kráske mnohí priaznivci obrovský obdiv a podporu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

puskarova

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticapuskarova