Mnohé špekulácie sprevádzali návrat kedysi obľúbenej herečky Zuzany Marošovej späť na Slovensko, na ktoré sa vrátila po šiestich rokoch prežitých v exotickom raji zvanom Belize. Tam odišla, či lepšie povedané utiekla so svojím partnerom, medzinárodne hľadaným Karolom Mellom. Svoju sľubne naštartovanú kariéru televíznej hviezdy vtedy stopla hneď v zárodku, a tak sa dalo predpokladať, že sa k remeslu, ktoré ju kedysi celkom dobre živilo, bude chcieť čo najskôr vrátiť. Po mesiacoch strávených v rodnom kraji to však zatiaľ na úspešný comeback nevyzerá!

Hoci sa Zuzana Marošová po svojom nečakanom návrate sprvu tešila pozornosti médií, postupom času záujem o jej osobu akosi upadol a na obrazovkách slovenských televízií by ste ju hľadali márne. Ako prvá po nej skočila JOJ-ka, keď ju angažovala do svojich jesenných trhákov Inkognito a Všetko, čo mám rád. „Herečku na úteku“ na svojich obrazovkách prezentovali ako exkluzívneho hosťa a vyzeralo to tak, že ide len o začiatok jej novej hviezdnej kariéry. Prítomnosť herečky v primetimeových programoch však mnohí diváci neprijali zrovna s nadšením, čo potvrdzujú aj viaceré diskusie na sociálnych sieťach televízie či jednotlivých relácií, v ktorých účinkovala. Možno aj to bolo dôvodom, prečo sa TV JOJ nakoniec stiahla a herečku do svojich seriálov radšej neobsadila.

Len epizódna postava…

Šancu ukázať svoj herecký talent však Zuzana ešte stále má, a to v novom jojkárskom seriáli Semafor. Podľa dostupných informácií ale pôjde iba o epizódnu postavu, no možno práve tá jej ponúkne návratku do slovenskej seriálovej tvorby a zabezpečí jej tak miestenku vo vlaku, z ktorého pred rokmi tak nečakane vystúpila. Mnohí si totiž Marošovú možno ešte stále pamätajú ako sestričku Ľudmilu, ktorú stvárnila v niekoľkoročnom projekte TV Markíza Ordinácia v ružovej záhrade. Tvorcom seriálu však v tom čase zrejme spôsobila vrásky na čele, keď zo Slovenska náhle zmizla a jej postavu tak museli zo scenára jednoducho vyškrtnúť. Keďže jej manželstvo s Mellom bolo už medzičasom rozvedené, podobná situácia v herečkinom prípade už zrejme nehrozí, aj keď dobrá povesť profesionálky so zodpovedným prístupom k svojej práci a okoliu už zostane naštrbená asi navždy.

Zuzana Marošová si vo „Všetko,čo mám rád“ aj zaspievala

Foto/Video: YouTube, Facebook