Jeden z najobľúbenejších amerických romanticko-komediálnych televíznych seriálov Se* v meste sa právom už dvakrát dočkal filmového spracovania. Svetlo sveta ale malo uzrieť aj to tretie, avšak kvôli scenáru sa tak vraj nestalo a ani nestane.

Úspešný seriál, ktorého dej sa točí okolo štyroch Newyorčaniek, sa vysielal na stanici HBO v rokoch 1998 – 2004, pričom v roku 2008 prišlo na plátna kín filmové spracovanie – Se* v meste 1 a po ňom v roku 2010 Se* v meste 2. Odvtedy fanúšikovia stále dúfajú, že sa dočkajú ďalšieho pokračovania, aby mohli opäť sledovať ľúbostné zážitky, konflikty, nekonečné debaty a viac či menej úrimné priateľstvá.

Na verejnosť prenikla časť scéneru, kvôli ktorej vraj medzi hlavnými postavami došlu ku konfliktu. Dôvodom mala byť smrť Mr. Big, a teda Pána Božského, ktorý mal v trojke zomrieť. Takýto námet sa však nepáčil predovšetkým Kim Cantrall (Samantha Jones), ktorej údajne vadilo, žeby sa dej točil viac okolo Sarah Jessici Parker (Carrie Bradshaw). Ostatné dve postavy, respektíve herečky – Kristin Davis ( Charlotte York) a Cyntia Nixon (Miranda Hobbes) rovnako neprejavili nadšenie, a tak kvôli hromadiacim sa nezhodám medzi hlavnými prodagonistkami nakoniec padlo rozhodnutie, ktoré sklamalo všetkých fanúšikov – film sa natáčať nebude!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: digitalspy.com/wikipedia.org | Foto: Instagram/heofficialsexinthecityfanpage/sjp_daily, wallpapersbq.com