“Dlhodobo venujem moju lásku mojej práci… Nechýba mi láska, učím sa byť láska, neverím na lásku, ktorú dostaneš od svojej frajerky,” týmito slovami zaváňajúcimi pesimizmom šokoval Majk Spirit fanúšikov v lete uplynulého roka. Zdá sa ale, že svoj postoj k láske zmenil. Raper totiž priznal šťastnú novinu!

Napriek tomu, že mnohé texty Majka Spirita sú o láske a ženách, raper sa viac ako osem rokov pýšil statusom single, pričom jeho poslednou vyvolenou bola speváčka Layla, s ktorou údajne tvorili pár až sedem rokov.

Samota a abstinencia najkrajšieho citu zrejme Majka podnietili i k skladbe z ešte stále horúceho albumu Nie som tu náhoodu, v ktorej sa vyjadruje, že chce len trochu lásky. Vyzerá to však tak, že Michal svoju túžbu naplnil a lásku po dlhých rokoch naozaj dostáva. V rozhovore pre jojkársky magazín Top Star totiž Bratislavčan prezradil, že má novú známosť.

Majk Spirit

,,Stretol som niekoho,“ šokoval úprimným priznaním Spirit. ,,Ešte je to strašne krátko na to, aby som povedal, či to funguje, ale funguje,“ raper odpovedal na otázku, či mu to s jeho drahou klape. So zahanbeným výrazom tváre a úsmevom však uviedol, že je šťastný a naozaj dostáva aj trochu lásky, po ktorej tak túžil, čo zrejme nepoteší mnoho Majkových fanúšičiek doposiaľ snívajúcich o tom, že sa raz stanú jeho ženou. Každopádne, fešákovi k tejto novinke blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rozhovor s Majkom Spiritom pre Top Star

Zdroj: Joj.sk | Foto: Facebook/Majk Spirit, Instagram/majkspirit