Živé vstupy v sebe nesú ohromné čaro, ale niekedy i nemalé úskalia. Na nečakané situácie sú totiž moderátori povinní vždy pohotovo zareagovať, aby diváci nadobudli dojem, že majú všetko pevne pod kontrolou. Husársky kúsok sa nedávno podaril obľúbenej markizáčke Kvetke Horváthovej – tá na náhly požiarny poplach reagovala priam kráľovsky!

V stredu sme v rannej relácii mohli vidieť populárnych spevákov, ako napríklad Lukáša Adamca, rapera Kaliho či Dana zo šou The Voice Česko Slovensko. Približne v polovici Telerána sa ale odohral incident, na aký prítomní zrejme tak skoro nezabudnú. Počas živého vysielania sa totiž znenazdajky spustil požiarny alarm, pričom nikto z hlavných aktérov netušil, čo sa vlastne deje.

telerano

Krátko pred spustením poplachu moderátorka Kvetka v štúdiu privítala pani doktorku Evu Smíškovú, odborníčku na správnu životosprávu. Už po úvodných slovách sa ale priestormi Markízy začalo rozliehať zvláštne pípanie signalizujúce protipožiarne varovanie.

Populárna plavovláska sa však zaskočiť nenechala a výstražné zvuky spontánne zakomponovala do aktuálnej témy rozhovoru. ,,Potom zistíme, čo sa vlastne deje. Každopádne to bolo zaujímavé oživenie tohto vstupu a takýto alarm v sebe majú aj ľudia, ktorí majú problémy s trávením,“ reagovala Kvetka, ktorá si aj vo vážne vyzerajúcej situácii dokázala zachovať chladnú hlavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

telerano

Celý vstup Telerána si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Telerano, kvetkah