Valeria Lukyanova, žena, ktorej životným vzorom je bábika Barbie, sa v jednom zo svojich ostatných vyjadrení pustila do žien, ktoré o svoj vzhľad ,,nedbajú na takej úrovni“ ako ona. Normálnym, alebo podľa nej škaredým ženám, odkazuje, že za svoj vzhľad si môžu samy. Paradoxom je, že to tvrdí žena, ktorá má na svojom tele množstvo estetických úprav.

Valeria Lukyanova je jednou z prvých žien, ktoré sa rozhodli, že urobia všetko preto, aby vyzerali ako populárna plastová bábika Barbie. Ukrajinská modelka si okamžite našla po celom svete svojich fanúšikov, ale rovnako aj odporcov jej radikálnych predstáv o ženskom tele.

Svojim „hejterkám“ Valeria nedávno odkázala, že škaredé ženy si za svoj vzhľad môžu predovšetkým samé. Je ale diskutabilné, čo považuje naklonovaná Barbie za škaredosť, keďže jej Barbie ideálu sa nepribližuje zrejme drtivá väčšina z nás. Pokiaľ sa ženy o seba nestarajú, odráža to podľa Lukyanovej ich vnútornú odpudivosť.

„Niektoré dievčatá si jednoducho myslia, že im už nie je pomoci, a tak radšej ležia na gauči a napchávajú sa pečivom. Nechápu, prečo by mali posúvať svoje limity, radšej sa zaoberajú ostatnými, ako samé sebou. Myslím si, že práve toto vypovedá o ich vnútornej škaredosti,“ tvrdí ľudská Barbie.

Je samozrejmé, že ženy by sa o seba starať mali, Valeria avšak akosi zabudla na fakt, že jej vizáž nie je tak úplne prirodzená. Na to poukazujú aj mnohé komentáre k výroku blondínky o škaredosti iných žien. Ona sama ale akékoľvek plastické alebo estetické úpravy popiera. Zrejme aj preto jej rady venované „obyčajným“ ženám vzbudzujú skôr posmech. 🙂

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram, cloudpix.co, gzhaixier.com