Nemusíte veriť na horoskopy, aby ste zistili, aká ste. Existuje však mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú to, ako konáte, rozprávate a čo cítite. Medzi ne patrí aj mesiac, v ktorom ste sa narodili!

 

Január

Narodili ste sa v januári? Patríte medzi ženy, ktoré sú ambiciózne a idú si stále za svojim cieľom. Okrem toho máte veľkú dávku odvahy a zásady, ktorých sa pevne držíte. Neradi sa hádate a patríte k ženám, ktoré sú skôr pokojné. Ak sa však rozzúrite, všetci by vás mali obchádzať veľkým oblúkom.

Február

Druhý mesiac v roku napovedá o skutočnosti, že muži vo vašej blízkosti musia mať veľa trpezlivosti. Ženy narodené vo februári majú abstraktné myslenie, a preto je veľmi ťažké ich pochopiť. Lietajú v oblakoch a majú svoje sny, ktoré by chceli zažiť, no nie vždy sa im to podarí. Výnimkou nie sú ani časté zmeny nálad a s tým spojená občasná talianska domácnosť.

Marec

Ženy narodené v marci majú silnú charizmu, šarm a sú veľmi okúzľujúce. Sú pokojné, no keď ich vyvediete z miery, bývajú rozladené a nervózne. Marcové ženy len tak ľahko nenaletia na klasické mužské triky, a preto hľadajú toho pravého dlho. Vzťah však berú vždy vážne a väčšinou je dlhodobý.

Apríl

Apríl prináša veľmi „ukecané“ baby. Občas sa stane, že môžu spadnúť do sebaľútosti, no inak sú veľmi veselé. Muži to pri nich majú dosť ťažké, pretože aprílové ženy sú žiarlivé, avšak na druhej strane skutočne oddané a svoju polovičku milujú.

Máj

Ženy narodené v povestnom mesiaci lásky sú prísne a držia sa pevne svojich zásad. Mužom dokážu prevrátiť život naruby, a preto nie je veľmi dobré zahrávať sa s nimi. Májové ženy sú síce netypické, ale majú veľký rešpekt.

Jún

Prvý letný mesiac je v znamení komunikatívnosti a úprimnosti. Ženy narodené v júni sa držia pravidla úprimnosti a myslia si, že je najlepšie, ak sa pravda povie do tváre a nie za chrbtom. Na jednej strane si mnohí úprimnosť ,,júnoviek“ cenia, no na strane druhej vedia zraniť mnoho blízkych ľudí.

cats

Júl

Júlovým ženám by ste nemali ubližovať, pretože si to zapamätajú naveky vekom a len tak vám to neodpustia. Okrem toho sú veľmi komunikatívne, inteligentné, záhadné a citlivé. Patria medzi komunikačných profesionálov, pretože dokážu taktne jednať naozaj s každým.

August

Augustové ženy sú zvláštnou kombináciou vtipných a srdečných ľudí. Radi myslia na seba, no majú až príliš veľké srdce, vďaka ktorému to nakoniec u nich vždy vyhrá druhý človek. Neradi si strieľajú samé zo seba, no majú skvelý humor, a to mužov pravidlne dostane.

September

Aj tieto ženy patria k tým, ktoré na zradu nikdy nezabudnú. Majú však jednu vlastnosť navyše a tou je pomsta. Budú sa vám chcieť pomstiť za to, čo ste im urobili, preto je nedobré zahrávať sa s nimi. Hľadajú dlhotrvajúci vzťah, takže od nich nečakajte románik na jednu noc.

Október

Októbrové ženy sú veľmi citlivé, no sú natoľko silné, že pred ľuďmi nikdy neplačú. Milujú voľnosť a radi cestujú. Ženy narodené v tomto mesiaci sú jedny z najsilnejších žien a práve túto vlastnosť im ostatné závidia.

November

Ak potrebujete zistiť, či niekto klame, vezmite so sebou kamarátku, ktorá sa narodila v novembri. Tieto ženy dokážu veľmi dobre zistiť prekuknúť každého človeka. Sú vždy o krok vpred, a preto je nedobré zahrávať sa s nimi.

December

Decembrové ženy sú netrpezlivé a vždy chcú všetko hneď. Ak sa s nimi dostanete do konfliktu, väčšinou vždy vyhrajú. Sú stále usmievavé a každému dokážu spraviť dobrú náladu. Nových priateľov si nájdu jednoducho a vaše srdce si získajú behom niekoľkých minút.

Foto: pixabay, pexels