Patrik Vrbovský a Dara Rolins tvorili v minulosti ukážkový pár. Všetci fanúšikovia ostali v šoku, keď dvojica oznámila koniec svojho vzťahu. Po takmer piatich rokoch od rozchodu sa hudobníci opäť objavili spolu!

Dara Rolins je na scéne odmalička. Životný koncert si však dopriala až na svoje 50. narodeniny. Jedna z najkrajších žien československého šoubiznisu zaplnila O2 arénu behom pár dní, pričom 27. januára v Prahe šokovala všetkých fanúšikov jedným z hostí.

Keď obľúbená hudobná legenda začala spievať svoj hit Party DJ, zrejme nikto nečakal, že sa na pódiu objaví aj jej bývalý partner Patrik Vrbovský, s ktorým ho naspievala ešte v roku 2006. Po príchode Rytmusa začali všetci prítomní okamžite skandovať vrátane Darinej kamarátky, bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej.

Známa športovkyňa stihla vystúpenie dobrej priateľky tesne pred druhým pôrodom a o jedinečné momenty sa podelila aj so sledovateľmi na Instagrame. ,,..a z tohto duetu padla O2 arena. Zimomriavky a veľký rešpekt,“ napísala Domča k záberom z veľkolepej šou. Na záver songu bývalých partnerov prišlo Paťovo prekvapivé  poďakovanie, ktoré značí, že je dvojica dávno nad vecou. Jednoducho WAU!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus na šou Dary Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolinns_vermi, rytmusking, domicibulkova