Československo má talent býva častokrát nielen o talente, ale i príbehoch. Ten, ktorý napísal život pre Ivana a Genny, však našťastie nie je ničím smutný, práve naopak. Je plný lásky, pochopenia, dôvery a v neposlednom rade tanca. Vystúpenie talianskeho páru jednoducho musíte vidieť!

Ivan a Genny pochádzajú z Talianska a do Československo má talent prišli ukázať, ako sa dá spojiť láska s tancom. Už niekoľko rokov totiž tvoria pár, pričom nedávno sa dokonca i zasnúbili. To, čo dvojica predviedla na pódiu v sprievode skladby Hurt od Christiny Aguilery a úžasných laserov, bolo naozaj neopísateľne krásne.

Ceskoslovensko má talent

Po tom, ako prišlo standing ovation, nasledovali samé slová chvály. „Vaša vášeň je to, čo sa ma najviac dotklo,“ okomentovala číslo Talianov Marta Jandová. „Tak strašne sa ľúbia, že je to vidieť aj v tom tanci,“ pridala sa ďalšia porotkyňa Diana Mórová. A čo obavaný kat Jaro Slávik? „Človek tú lásku z pódia úplne cíti,“ vyjadril sa na adresu Ivana a Genny, ktorí za svoj bravúrny výkon dostali, samozrejme, štyrikrát „ÁNO“.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj