Internet je plný špeciálnych, originálnych a dlho plánovaných žiadostí o ruku. Jednu z nich zažila ,,na vlastnej koži“ aj samotná Celine Dion, ktorá bola rovnako prekvapená ako samotná budúca nevesta. Jej výraz tváre hovorí za všetko! 

Spevácka diva Celine Dion, ktorá má milióny fanúšikov po celom svete, uskotočňuje pred svojimi show takzvané ,,meet and greet“. Pred jedným z jej koncertov vo Vegas sa rozhodol Nick Janevski, priateľ jednej z najväčších fanúšikov Celine Dion, požiadať svoju priateľku Austin McMillan o ruku priamo pred jej vzorom. Neprekvapil tak len svoju budúcu nevestu, ale aj samotnú speváčku. Tá je známa svojimi perfektnými výrazmi tváre a ani teraz nesklamala. Budúci ženích si túto,,akciu“ plánoval niekoľko mesiacov, bol dohodnutý s tímom Celine Dion, a práve jej manažér zariadil, že budú poslední, ktorí sa so speváčkou stretnú. Nick pozval 35 členov rodiny a spoločných priateľov, aby sa s nimi po koncerte stretli a oslávili tak významné zásnuby. Tomu hovoríme chlap! „Bola som úplne v šoku, najprv som ani nepovedala áno, iba som sa 2 minúty usmievala. Celine bola hneď za nami, cítila sa trápne a čakala, čo odpoviem. Preto sa aj tvárila tak, ako sa tvárila,“ povedala Austin pre Cosmpolitan.

„Išli sme si spraviť fotku a on si kľakol na koleno, zamrzla som. Nepovedala som nič, iba som sa usmievala. Po dvoch minútach už začala byť aj Celine nervózna. Schovávala sa za záclonu, potom som Nicka pobozkala. Celine nám zaželala dlhé a šťastné manželstvo ako mala ona so svojím manželom, pochválila mi prsteň a spýtala sa, či môže prísť na svadbu,“ rozpráva budúca nevesta o tom, ako sa odohrala celá situácia.

Foto: Twitter