Napätá atmosféra v šou Bez servítky by sa dala krájať. Každý deň sa o to starajú najmä dve dámy. Jednej nič nechutí a druhá potrebuje k jedeniu podbradník. Ten jej vo štvrtok poslúžil k tomu, aby svojich súperov, ale aj divákov, ešte viac vydráždila.

Michaela sa už v pondelok vyjadrila, že sa pri jedení zvykne zašpiniť, a tak si od Heleny, ktorá v domácnosti žije s vnúčikom, vypýtala podbradník. Detský pomocník zdobil jej outfiit aj vo štvrtok, kedy s ním neváhala poutierať ústa i súperom.

To, čo Miška spravila pri stole, skutočne nikto nečakal. Kým u hostiteľa Kevina jej drzé gesto ešte ako tak prešlo, Janka kontakt s jej podbradníkom nezvládla a vybuchla. ,,Si normálna? Naozaj sa považuješ za normálnu, keď toto robíš? To ti príde v poriadku?“ rozčuľovala sa Janka a od zlosti dokonca odišla od stola. Čiernovláska sa len chichúňala, argumentujúc, že išlo o srandu. ,,Ja mám naozaj svoje hranice a toto si nebude ku mne nikto dovoľovať,“ uviedla do kamery majiteľka estetckej kliniky.

Rovnako zhrození ostali aj diváci pri obrazovkách, ktorí ostrými slovami nešetrili nielen Mišku, ale i ufrfľanú Helenu. ,,Tak také strigy ako tie dve staré ešte v živote neboli v tomto varení. No čo povedať, hnus,“ myslí si František, pričom viacerí označili dámy za bosorky. ,,Ja by som tie dve strigy Helenu a Michalu vyrazila od stola! Celý týždeň robia dusno, strigy hnusné intrigánske!!! Michala dnes s tým podbradníkom prerazila dno,“ napísala Marcela.

,,Tej babe, keby ma utrela s podbradníkom, by som jej takú vrazila po papuli…že by onemela…. ako si môže toto dovolť… takéto sedlane, hanbiť sa musí rodina za nich,“ vyjadrila sa Magdaléna. ,,Neviem, tá pani má v hlave piliny. Mňa by nikdy v živote nenapadlo dotknúť sa cudzieho človeka bez jeho súhlasu. Pri mne by to asi dopadlo horšie a Janka to ešte celkom dobre zvládla, čo sa týka nervov,“ skonštatovala Kristína. Ak ste danú scénu nevideli, pozrieť si ju môžete v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ