Kým prednedávnom sme vás v súvislosti s Robom Jakabom možno zarmútili správou o jeho odchode z obľúbenej relácie Dobre vedieť, kde ho má v kapitánskej pozícii nahradiť hrdina seriálu Oteckovia Vlado Kobielský, teraz máme pre vás niečo pozitívnejšie. Robo sa totiž na internete ukázal tak, ako ho pán boh stvoril.

Herec, ktorý pred mesiacom šokoval verejnosť svadbou s o 17 rokov mladšou partnerkou, dnes už manželkou, Aničkou Rakovskou, aktuálne trávi voľné chvíle so svojimi parťákmi – Jurajom Kemkom, Vladom Kobielskym, Lukášom Latinákom a Mariánom Miezgom na východe Slovenska, kde si užívajú spoločný relax a zábavu.

Robo Jakab

A keďže Robo je za každú srandu a rozhodne nepatrí medzi hanblivé typy, povedal si, že sa počas krásneho slnečného babieho leta schladí vo Vinianskom jazere. Avšak plavky či iné zbytočné kusy oblečenia si radšej nechal v hoteli. Zábery zo svojej holej exhibície následne zverejnil aj na Instagrame, čím potešil nejednu fanúšičku.

Robo Jakab

Okrem nadržaných rečičiek ohľadom Robovho pozadia sa ale medzi komentármi vyskytla aj reakcia od jeho pani manželky. „Už si nejaký prerelaxovaný,“ napísala sucho k hercovému videu Anička, pričom na rozdiel od ostatných ženičiek nepridala ani žiadny emotikon. Žeby ju manžel svojím holým zadkom mierne nahneval?

Robo Jakab

Video holého Roba Jakaba si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/robojakab | Foto: Instagram/robojakab, tvjoj